Tüm Hizmetlerimiz

Web Tasarım ve Reklam programları üzerine yaptığımız tüm hizmetlerimizi sizlere sunmaktan onur duymaktayız.

Web Tasarım hizmetini sadece sayfa kurup bırakmak anlamında yapmıyoruz. Biz sıradan web tasarımcılar gibi davranmıyoruz. Sizin ihtiyacınız Sitenizin kurulması ve siteniz içerisindeki tüm materyallerin insanlar tarafından farkedilmesini sağlamanız. 

İşte burada size sunmakta olduğumuz şeyin tamda anlamını size söylüyoruz. İnsanların sizi bulması ve sizden almasını istediğiniz şeyi alması. E Ticaret ise ürün satmanız , Hizmet ise tecrübelerinizi bilmesi. İş bu kadar basit. Profesyonel  ellere bırakın kendinizi…

 1. thumb
  Feb, 2006
  b2b Sistemleri ile tanıştık

  Yazılım alanında ilk Commerce açık kaynaklı e ticaret sitelerini kurmaya başladık. Biz bu işlere tanıtım amaçlı başladık. İnternet üzerinden ürünlerin satıldığı bir yerde bulunmamıza rağmen halen wap gprs gibi internet alt yapısının olduğu dönemde internet ile tanışmayan insanlara bunu anlatmaya çalıştık. 

 2. thumb
  Nov, 2009
  Şirketlere sayfalar kurulması ve Google

  Google üzerinden reklamların yeni verildiği dönemlerdir. Ve Google AdWords sistemlerinin yeni geliştiği dönemde sitelerin en üstte çıkması ve google-bot larının siteleri indexlemesinin kısa sürelere inmesini sağlayan yazılımların gelişmesi

 3. thumb
  Nov, 2018
  Firmamızın siteleri arttı. Google üzerinde sunucumuz en üstte yer almaya başladı

  Sunucumuzun içerisinde bulunan sitelerin en üstlerde bulunduğu dönem. Firmalarımızı en sıkı takip ettiğimiz ve arama anahtar kelimelerini geliştirip devamlı takip ettiğimiz döneme denk geliyor.

 4. thumb
  Nov, 2020
  Aramızda sizleri görmekten onur duyarız

  Biz sadece web sitesi yapmıyoruz. Site yapmak basit iş. Önemli olan insanların sitelerinizi gezerken burdaki bilgileri tam alabilmesi. Siz internette bulunmak istiyor musunuz ?

Sağlam Ekibiniz olsun.

İnternette yer aldığınızda ekibinizin önemini anlayın.
Satış Danışmanı
Satış Danışmanı

Pazarlamacı

Finansal Sorumlu
Finansal Sorumlu

Muhasebeci

Sevkiyat Sorumlunuz
Sevkiyat Sorumlunuz

Kargo ve Gönderim

İş Adamı
İş Adamı

Yatırımcı

Sipariş ve Hizmet alın
Sipariş ve Hizmet alın
İnternet üzerinden satış yapın. Hizmet sektörü ise müşteri ile tanışın. Buna erişmek dünyadaki herkezin ihtiyacı ve buna önce şükredin.
İşi Değerlendirin
İşi Değerlendirin
Aldığınız sipariş veya hizmeti değerlendirmek için Seymen Web size gereken önemi verecektir.
Satış veya Hizmeti Tamamlayın
Satış veya Hizmeti Tamamlayın
Kısa sürede satışınızı teslim edin. Hizmet sektöründeki insanlar işi tamamladıktan sonra Feedback e ihtiyaç duyacaklardır. Bunu da seoSeymen den öğrenin.

Vizyonumuz

Biz, Firmanızın ilerideki kazançlarını en üst düzeye çıkarmanın peşinde olmaya devam ediyoruz. Her zaman yeni yazılımlarla ve geliştirdiğimiz modüller ile insanlara nasıl ulaşabilirsiniz bunun gayesinde olmaya devam edicez.

Referanslarımız özeldir.

Sizlere referanslarımız hakkında bilgi veremiyoruz. Bizim Misyonumuz Güvenilir insanlar ile çalışmak. Güven veren insanlara Güvenimiz olucak ve güven duyulan insanların bize ulaşması ise her zaman olacaktır.