img

E-Ticaret Siteleri

E-Ticaret sitelerinin genel amacı ürünlerinizin pazarlamasını en kısa ve kolay şekilde yapmaktır.
  • Ürünleriniz sağlıklı ve eksiksiz şekilde sitenize yüklenir. Tüm ürünlerinizi ekleyip ürün açıklamalarınız ve görselleri ile beraber satın alınması gereken alanda bulunur. Doğru kategori ve doğru anahtar kelimelerle sergilenir.
  • Ürünlerinizi insanların farketmesi açısından gerekli yazılımlar ile devamlı ve güncel olarak trafiği yoğun sitelere tanıtımı yapılır. Yazılımların sağlamlığı devamlı denetlenir eksik hatalı yazılım düzenlendikten sonra ürünleri güncelleyip tekrar gönderilir. NOT: Burda uzmanlarımız size devamlı yardımcı olacaktır.
Video Kanalları
Video Kanalları
E-Ticarette asıl amaç insanların sizi bulmasını sağlamak. Bunu her kanaldan yapıyoruz. Video paylaşım platformlarında bunu yapıyoruz.
PPC Market
PPC Market
Tıklama Başına Ücret verilen yerlerde bulunabilirlik ve insanların farketmesi açısından daha bir organize olunması gereken yerler. E-Ticaret siteniz ne kadar çok insan tarafından izlenirse o kadar etkili olur.
Sosyal Medya Tanıtımı
Sosyal Medya Tanıtımı
Sosyal Medyada artık mağazalar bulunmakta. Ve bu mağazalara tek tek ürün eklemek çok uzun süreler almaktadır. Biz bunu etkili yazılımlar ile kısa sürede yapıyoruz
Görüntülü Reklam
Görüntülü Reklam
Sitenizi görüntülü reklam alanlarında tüm anlaşmalı sitelerde görünmesini sağlamak tabiki de en etkili yollardan birisi. Unutmayın en büyük e ticaret platformlarının bir köşesinde benzer ürün reklamları yer alıyor.

Sağlam Ekiple Çalışmak

Biz yaptığımız işin arkasındayız. Sizler yardımcı olarak 7/24 destek alabileceğiniz bir uzmana ihtiyaç duyuyorsanız bize danışın.